найкраща їжі в кожному місті

0 Comments
найкраща їжі в кожному місті

навколо їжі

Фраза «приготування їжі» охоплює велику різноманітність технік, пристроїв, а також суміші компонентів для покращення смаку або навіть засвоюваності страв. Метод приготування їжі, який називають вишуканим кулінарним ремеслом, зазвичай потребує вибору, розміру, а також інтеграції компонентів у придбаний засіб для досягнення бажаного результату. Обмеження досконалості складаються з мінливості компонентів, фонових проблем, пристроїв, а також здатності приватного готуватися.[86] Різноманітність способів приготування їжі в усьому світі насправді є відображенням безлічі дієтичних, візуальних, сільськогосподарських, фінансових, соціальних, а також духовних факторів, які впливають на це.

це насправді найкращі страви в цьому районі

Сініганг, ФІЛІПІНИ

Sinigang насправді є кислим філіппінським супом, що включає сампалок (плоди тамариндового дерева), шпинат, теплий перець, капусту, брокколі, баклажани, кубики помідорів, нарізану цибулю, імбир, часник, свіжу квасолю, рибний натрій і соус. Основний напій зазвичай включає очищення рису, а також посилення скисання.

Такі компоненти, як свинина, риба, молочна риба, креветки, птиця або навіть яловичина, також можуть бути додані до супу. Сініганг насправді зазвичай пропонують у теплому вигляді як основну їжу разом із рисом як окремий гарнір. Це страва, яку часто переглядають на унікальних подіях, таких як святкування днів народжень або навіть весільних заходів, а також з часом, оскільки їжа в кінцевому підсумку стала набагато більш помітною, безумовно, справді були абсолютно нові варіанти, які використовували гуаву чи навіть сире манго, а не сампалок, а також кожна область індустріалізувала свою дуже особисту варіацію видатного супу.

Коврігі, Румунія

Коврігі, які часто називають румунськими кренделями, насправді готові разом із піднятим тістом, яке зігнуто у формі кренделя. Перед тим, як їх фактично спекти, коврігі зазвичай обприскують натрієм, кунжутом або навіть маком, тоді як сучасні варіанти також складаються з різних зубних наповнювачів, таких як сир, джеми, фрукти, смачний шоколад або навіть волоські горіхи.

У Добруджі регіональні варіації часто включають нарізані родзинки та оливки. Коврігі зазвичай користуються як дорожніми стравами, так і в основному як дорожні кіоски (коврігарі).

Котлет Шабовий, Польща

Задумана про те, щоб стати варіантом дуже відомого віденського шніцеля, свиняча котлета в паніровці, яку називають kotlet Schabowy, є однією з найвідоміших страв Gloss. Незважаючи на те, що він з’явився в 19 столітті під впливом австрійських і німецьких кулінарних звичаїв, він швидко став опорою в закладах харчування та вдома по всій країні.

Взагалі його готують разом із тонкою панірованою скибкою чи навіть вирізкою, смаженою у фритюрі на салі, а також пропонують разом із готовою картоплею, квашеною капустою, а також різноманітними маринованими салатами та чистими.

Лінгвіне, Італія

Етикетка цього конкретного рівня тонкої серії італійської пасти фактично прирівнюється до “трохи язиків”. Насправді в Італії його також називають trenette або навіть bavette. Насправді лінгвіні створюють із борошна твердих сортів пшениці та посипання, а також зазвичай використовують як пастучутту разом із звичайними лігурійськими соусами.

У деяких випадках його готують на пару разом із картоплею та свіжою квасолею, а також пропонують разом із песто alla genovese, а також його часто поєднують із соусами на основі риби. На Ліпарі, на сицилійському архіпелазі, лінгвіні насправді зазвичай пропонують разом з каперсами та тунцем. Дійсно гнучка паста, її можна використовувати в різноманітних стравах, а також її власна універсальність фактично зробила її одним із найвідоміших видів макаронних виробів за кордоном та в Італії.