Розкішний готель готується до закриття

0 Comments
Розкішний готель готується до закриття

про готель

Попередником сучасного курорту була корчма середньовічної Європи. Протягом приблизно 200 років, починаючи з середини 17-го століття, навчальні заклади функціонували як місце для проживання туристів-тренувальників. У середині 18 століття тракти почали надавати багатшим клієнтам. Серед перших курортів у сучасному відношенні було відкрито в Ексетері в 1768 році. Курорти поширилися по всій Західній Європі та Північній США. на самому початку 19 століття готель , а елітні курорти почали з’являтися в пізнішій складовій 19 століття готель .

Курортні процедури відрізняються розмірністю, роботою, відступом і складністю. Багато курортів і значний бізнес дружелюбності встановлюють вимоги ринку до класифікації видів курортів. Курортний центр високого класу з повним набором послуг надає високоякісні зручності, житло з повним набором послуг, їдальню на території готелю та найвищий рівень індивідуальних рішень, таких як супроводжуючий персонал, рішення для розміщення та розвантажувач одягу. Курорти з повним набором послуг часто включають високоякісні центри з повним набором послуг з численними житлами з повним набором послуг, їдальнею з повним набором послуг і різноманітними зручностями на території. Шоп-курорти — це менші за розміром незалежні курорти без брендів, які часто включають елітні центри.

Невеликі та середні курортні заклади надають обмежену кількість об’єктів на території. Курорти економічного клімату — це невеликі та середні курортні об’єкти, які забезпечують базове житло без будь-яких рішень. Курорти тривалого перебування це невеликі та середні курорти, які пропонують довгострокове проживання з повним спектром послуг у порівнянні зі звичайними курортами.

оперативний

Таймшер і локаційні клуби є типом житлового або комерційного володіння будинком, включаючи володіння приватною системою житла для сезонного використання. Мотель — це невелике малоповерхове помешкання з прямим доступом до приватних приміщень із автостоянки. Шоп-курорти – це, як правило, курорти з особливою атмосферою або інтимним закладом. Різноманітні курорти привернули увагу широкої громадськості до поп-культури, наприклад, Ritz Resort в Лондоні. Деякі курорти розроблені, зокрема, як локації самі по собі, наприклад, готелі для відпочинку та гральні заклади.

Багато курортних закладів керуються основним наглядачем, який виконує функції
виконавчий директор (часто відомий як «курортний керівник»), підрозділи, які керують різними підрозділами курорту (наприклад, служба харчування), керівники центрів, управлінський персонал та керівники лінійного рівня. Бізнес-граф і кількість налаштувань та ієрархія завдань відрізняються залежно від розміру курорту, роботи та курсу, і часто визначаються бізнесом та володінням курорту.

Готель Dusit Thani

Коли знайома будівля Дусіта Тані зникне в наступному році, це, безумовно, назавжди змінить горизонт у найжвавішій частині міського району – видовище, з яким насправді дозріли численні місцеві жителі Бангкока. Розташований на околиці першокласної нерухомості в районі Rama IV і Silom Roadway, що йде від ігрового майданчика Lumpini, Dusit Thani з самого початку відкрив свої власні двері в 1970 році.

У той час це був фактично найвищий, а також найелегантніший курорт Бангкока, що завоювало довіру серед подорожуючої колекції завдяки своїй зосередженості на інформації. Розроблений японським архітектором Йозо Шибата, а також під впливом Святого місця світанку в Бангкоку, він став символом нової ери для тайського фінансування, а також швидко перетворився на гарячу точку в сфері харчування, а також у культурі свят, власною роботою. місця проведення численних весільних заходів відомих і багатих. Ділянка поверхні стіни на підлозі антресолі фактично обробляється знебарвленими темними, а також білими зображеннями ідентифікованих етикеток, а також угодами, які фактично залишалися у своїх кімнатах протягом багатьох років, зокрема Гвінет Пелтроу, Вітні Х’юстон. , Рональд Том Джонс і Рейган.

класичний дизайн

Нинішній залишився відкритий житловий або комерційний об’єкт, наповнений теплом, привабливістю, а також традиційним тайським дизайном, який багато туристів шукають, коли їх схвильовано шукають – це означає, що багато тикового дерева, класичні сіамські чудові шовкові вироби та робота. У Dusit Thani насправді 517 приміщень, а також кімнат, які включають вибір дизайну та стилів. Фундаментальні номери мають набагато більше вишуканих тайських ефектів, тоді як дизайн у кращих варіантах, таких як колекція Ratanakosin, насправді залежить від історичних віків Таїланду. Незважаючи на те, що ви, безумовно, не залишитеся на курорті, це дійсно варто зробити, щоб випити напою або навіть страву. (Також не забудьте сходити до прохолодного восьмикутного басейну в готелі, який не виглядав би невідповідним у табірному фільмі 1970-х років.)

Він настільки ж декадентський, як і здається – відповідне прощання саме з тим, що було насправді, коли був серед самих декадентських курортів Бангкока. Є повністю безкоштовний потік червоного білого, келих червоного або білого вина, а також величезний вибір суші, а також різноманітної іншої риби та молюсків на льоду, на додаток до риби на барбекю, а також канадського омара, аляскинського краба-майстера, річкових молюсків. , Новозеландські мідії, шотландські гребінці, а також багато імпортних устриць. Гості можуть легко придбати стільки основних страв, як вони, як-от вибір їжі, який складається з меншої кількості, баранини з Нової Зеландії, термідору з лобстера, а також стейк на грилі в США після того, як вони не поїдуть у візку з сиром або навіть частування. буфет.