2 найбільш видовищних аніме в світі

0 Comments
2 найбільш видовищних аніме в світі

навколо аніме

Як різновид комп’ютерної анімації, аніме насправді є видом образотворчого мистецтва, що складається з численних жанрів, відкритих у різних інших середовищах; насправді в деяких випадках її помилково класифікують як окрему категорію. У японській мові фраза аніме фактично використовується для опису всіх комп’ютерних мультфільмів, незважаючи на дизайн або навіть початок. Англомовний тезаурус зазвичай визначає аніме (/ˈænɪmeɪ/) як «дизайн японської комп’ютерної анімації» або навіть як «дизайн комп’ютерної анімації з Японії». Різноманітні інші значення фактично базуються на початку, створюючи виробництво в Японії, необхідне для того, щоб робота стала думкою про «аніме».

саме тому це насправді одне з найвидовищніших аніме на планеті

 

Звір (2004-2010)

Звір (стилізований як 🢒M⊙NS†ER🢐) насправді є японською колекцією манги, складеною та деталізованою Наокі Урасавою. Насправді він був випущений через Shogakukan у їхній публікації Huge Comic Initial між 1994 та 2001 роками разом із фазами, придбаними у вісімнадцяти танкобонах. Розповідь зосереджується на Кензо Тенмі, японському фахівцеві з косметики, який проживає в Дюссельдорфі, Німеччина, життя якого занурюється в хаос після того, як вони разом із Йоханом Лібертом були включені до числа своїх попередніх клієнтів, які фактично піддаються впливу, щоб стати шкідливим серіалом.

Пізніше Урасава склав і детально описав унікальну «Один ще звір» — розповідь, яка описує випадки манги з точки зору репортера-розслідувача, яка фактично була випущена в 2002 році. Манга фактично була скоригована через Madhouse прямо до сімдесяти чотирьох. епізод аніме-телевізійної колекції, який транслювався на Nippon TV з квітня 2004 року по вересень 2005 року. Манга, як і аніме, фактично були сертифіковані через Viz Media для випуску англійською мовою в Північній Сполучених Штатах, а також аніме було фактично програмою на кількість телевізійних мереж. У 2013 році Siren Aesthetic сертифікувала аніме для Австралії.

Звір насправді був початковою функцією Урасави, щоб отримати всесвітню похвалу, а також успіх; манга фактично запропонувала понад двадцять тисяч дублікатів, що робить її однією з дуже популярних колекцій манги у фоновому режимі. Манга фактично отримала низку нагород, а також її власне коригування аніме фактично фактично називають одним із найкращих за роки.

Gyakkyô burai Kaiji (2007-2011)

Ставки на апокаліпсис: Кайдзі (яп. 賭博黙示録カイジ, Хепберн: Тобаку Мокушіроку Кайдзі) — це насправді збірка японської манги, складена та детально описана Нобуюкі Фукумото. Насправді вона була серіалізована в публікації сейнен манги Коданші Regular Youthful Publication у лютому 1996 року. Розповідь зосереджується на Кайдзі Іто, неперевершеному гравцеві, а також на його нещасних пригодах під час ставок. На даний момент манга Kaiji включає 6 серій; нинішня колекція, Tobaku Datenroku Kaiji: 24 Oku Dasshutsu-hen, почалася в 2017 році.

Найперші 2 збірки манги були фактично перетворені на 2 аніме-телевізійні колекції з двадцяти шести епізодів кожна, створені через Madhouse, а також програму на Nippon TV; Kaiji: Supreme Survivor, який транслювався з жовтня 2007 року по квітень 2008 року, а також Kaiji: Versus All of Regulations, який транслювався з квітня по вересень 2011 року. Kaiji також був адаптований прямо до трилогії живого бойового фільму, яку керував Toya Сато, а також Тацуя Фудзівара в головній ролі головного героя. Прем’єра Kaiji відбулася в жовтні 2009 року; Прем’єра Kaiji 2 відбулася в листопаді 2011 року; а також «Кайдзі: Остання відеодіяльність», прем’єра якої відбулася в січні 2020 року. Набагато вільніше налаштований живий бойовик «Мандарин» під назвою «Pet Globe» з Лі Іфен, а також Майклом Дугласом у головних ролях, прем’єра відбулася в червні 2018 року.

У Північних Сполучених Штатах найперша колекція манги була сертифікована для випуску англійською мовою через Denpa, фактично була випущена у шеститомній збірній версії разом із початковою інтенсивністю, випущеною в листопаді 2019 року. Sentai Filmworks сертифікувала кожен період аніме телевізійна колекція 2020 року.

Kaiji насправді є видатною колекцією в Японії, а також манґа мала понад 21,5 тисяч дублікатів tankōbon, що вийшли з січня 2019 року. У 1998 році манга отримала 22-гу відзнаку Kodansha Manga за основну класифікацію.